Akbatı’dan ramazana farklı bir bakış

26 Temmuz 2012 Perşembe

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, ramazan ayı programlarına farklı bir bakış açışı getiriyor. Hazırladığı canlı, dinamik ve birbirinden keyifli etkinliklerle Akbatı, ramazan ayına damgasını vurmaya hazırlanıyor

akbatidan-ramazana-farkli-bir-bakis

Akbatı Alışveriş ve Yaşam Merkezi, düzenlediği etkinlik ve sanat aktivitelerine ramazan ayında da hız kesmeden devam ediyor. Ramazan ayı boyunca hayata geçireceği eğlenceli organizasyonlarla gelenekselin dışına çıkan Akbatı, ailelere ve küçük ziyaretçilerine renkli dakikalar yaşatmaya hazırlanıyor.

Akbatı AVYM, geçmişten bugüne keyifli ramazan etkinliklerini İstanbul’un batı yakasına taşıyor. Su oyunlarından Açık Hava Sineması’na, Süheyl&Behzat Uygur Tiyatrosu’ndan Karagöz ve Hacivat oyunlarına kadar birçok etkinlik Akbatı AVYM’de ziyaretçileriyle buluşuyor. 

Ramazan süresince hafta sonları 21-22 ve 28-29 Temmuz, 4-5 ve 11-12 Ağustos günlerinde, 15.00-22.00 saatleri arasında Festival Park alanında çocuklara yönelik olarak düzenlenen su oyunlarıyla çocuklar heyecanlı ve eğlenceli vakit geçirmenin tadını çıkarırken, büyükler de Radyo Voyage DJ performansı ile keyifli vakit geçirecekler.

Geleneksel ramazan kültürünün yaşatılması amacıyla düzenlenen Karagöz ve Hacivat oyunu etkinleri ise her hafta perşembe, cuma, cumartesi ve pazar günleri Akbatı ziyaretçileriyle buluşacak.

Akbatı AVYM, 4 Ağustos Cumartesi günü ise Süheyl&Behzat Uygur’un yazıp yönettiği ve başrollerini paylaştıkları “Benimle Oynar mısın” adlı tiyatro oyununa da ev sahipliği yapacak. Saat 21.30’da Festival Park alanında gerçekleşecek etkinlikte, Uygur Kardeşler büyük beğeni toplayan tiyatro oyunları ile Akbatı ziyaretçilerini kahkaha tufanına boğmaya hazırlanıyor.   

Aynı zamanda 26 Temmuz ve 2 Ağustos günleri arasında Festival Park alanında Açık Hava Sineması etkinliği de gerçekleşecek. Her hafta perşembe günü saat 21.30’da düzenlenecek etkinlikle sinema keyfini yaşayacak Akbatı misafirleri yaz aylarının nostaljik havasını soluyacak. 

Ramazan ayı boyunca ziyaretçilerine sürpriz etkinlikler düzenleyen Akbatı, bir ay boyunca saat 23.00’ye kadar açık olacak. Hizmete açılan Esenyurt TEM çıkışı, 200’e yakın mağazadan oluşan marka karması ile Akbatı AVYM, kültür ve sanat etkinlikleriyle ziyaretçilerini ağırlamaya devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri