Buz üstünde evlenme teklifi

19 Kasım 2012 Pazartesi

Mersinli bir genç, sosyal paylaşım sitesinden tanıştığı ve 3 yıldır da arkadaşlık ettiği genç kıza, Adana Optimum Outlet’teki buz pistinde evlenme teklif etti. Çalıştığı Konya'dan Adana'ya giden genç, yaptığı sürprizle sevdiği kıza unutamayacağı bir anı yaşattı

buz-ustunde-evlenme-teklifi

Mersinli bir genç, 3 yıl önce sosyal paylaşım sitesinde tanıştığı Çukurova Üniversitesi öğrencisi genç kıza, buz pistinde evlenme teklif etti. Çalıştığı Konya'dan Adana'ya gelen genç, yaptığı sürprizle sevdiği kıza unutamayacağı bir anı yaşattı.

Arkadaşları ile birlikte Adana Optimum’da bulunan buz pistine giden Selen Yıldız, burada buz pateni yaptığı esnada bir anda karşısında erkek arkadaşı Mustafa Karaman’ı gördü. Genç kız Konya'da bulunduğunu düşündüğü arkadaşını görmenin şaşkınlığını üzerinden atmadan ikinci bir şok yaşadı.

Karaman’ın, önünde diz çöküp evlenme teklifi karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen genç kız, “Evet” yanıtını verip, boynuna sarıldı. Karaman, yanında getirdiği yüzüğü Yıldız’ın parmağına takarken, olaya tanık olanlar çifte alkışla tempo tuttu.

Yaklaşık 1 aydan bu yana evlilik teklifi hazırlığı yaptığını söyleyen Karaman, “Bu evlilik teklifini yapabilmek için Konya’dan Adana’ya geldim. Buz pistine çıkıp, Selen’e evlenme teklifi yaparken bu  kadar heyecanlanacağımı tahmin etmemiştim.  Herkesi düğünümüze bekliyoruz” dedi.

Yıldız da, arkadaşı gibi Mersinli olduğunu ve Çukurova Üniversitesi'nde okuduğunu belirterek, “Adana Optimum’a arkadaşlarla birlikte hoşça vakit geçirip, buz pistinde paten yapmaya gelmiştik. Kırk yıl düşünsem, böylesi bir evlilik teklifi alacağım aklıma gelmezdi. Unutulmaz bir andı, umarım mutluluğumuz bir ömür boyu sürer” dedi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri