Forum Bornova yeniden “Bırak Kazan”la kazandıracak

17 Kasım 2015 Salı

Forum Bornova "Bırak Kazan" ile 75 TL ve üzeri alışveriş yapan ziyaretçilerine hediyeler kazanma fırsatı sunuyor. 30 Kasım’a kadar devam edecek yarışmada, oyun alanına yukarıdan bırakılacak diskin hediye yazan kısma düşmesi durumunda katılımcı hediyenin sahibi oluyor

forum-bornova-yeniden-birak-kazanla-kazandiracak

İzmir’in prestijli alışveriş merkezlerinden Forum Bornova, çok sevilen kampanyası “Bırak Kazan” ile tek fiş/faturada 75 TL ve üzeri alışveriş yapan tüm ziyaretçilerine hediyeler kazanma şansı sunuyor.


Forum Bornova’nın kazandıran uygulaması ForumBox uygulamasını indirip, uygulamaya kayıt olan ve alışverişini aktif hale getiren misafirlere hak ettikleri katılım sayısına ek olarak 1 (bir) atış hakkı daha veriliyor, kazanma şansı artıyor.


17-30 Kasım günleri arasında her gün 12.00-22.00 saatleri arasında Forum Bornova’da kurulan oyun alanında ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri