Model Of Celebrity Carrefour Bursa elemelerine rekor katılım oldu

23 Eylül 2014 Salı

Podyum dünyasının aynı isimler etrafında dönmesinden rahatsız olan üç isim, iletişimci Özgür Aras, koreograf Banu Noyan ve modacı Hakan Akkaya bu kısır döngüyü kırmak için kolları sıvadı. “Model Of Celebrity” yarışmasını düzenlemeye karar veren üçlü, yeni yüzler aramak için bir araya geldi. Her biri kendi mesleklerinde başarıya ulaşmış isimlerden oluşan Model of Celebrity ekibi, hem moda hem televizyon camiasına taze soluk getireceklerini söylüyor

model-of-celebrity-carrefour-bursa-elemelerine-rekor-katilim-oldu

Türkiye’yi dolaşarak gençlerle buluşan Model of Celebrity yarışması moda dünyasına yeni yüzler kazandırmak için Türkiye’nin pek çok ilinde seçmeler yapıyor.

“Kendi ünlümüzü kendimiz yaratalım” mantığı ile yola çıkan üçlü, her ilin en büyük alışveriş merkezinde yapılacak seçmelerde belirlenecek adaylar 2015 yılında gerçekleşecek büyük final de yarışmaya hak kazanacaklar. İletişim ve moda dünyasında yapılacak başarılı ve prestijli işlerde yarışma birincilerinin yerlerinin şimdiden hazır olduğunu belirten Özgür Aras, Banu Noyan ve Hakan Akkaya, Bursa Carrefoursa ‘da düzenlenen ve rekor katılımla gerçekleşen elemelerde “Türkiye’nin her ilinde birbirinden yakışıklı erkekler ve birbirinden güzel kızlarla karşılaşıyoruz.  Eleme süreci bizi gerçekten çok zorluyor” dedi.

Yarışmaya katılan erkek adaylardan birini çok beğenen ve podyumda görmek istediğini söyleyen Hakan Akkaya Fashion week kapsamında düzenleyeceği defilede podyuma çıkarma sözü verdi. Hakan Akkaya’dan bu teklifi alan adayın heyecanı görülmeye değerdi. Elemeler esnasında dahi adaylara podyum deneyimi sunan Model Of Celebrity,  Türkiye’nin en iyi modelini çıkarmak ve şov dünyasına yeni isimler kazandırmak konusunda kararlı görünüyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri