Optimum diş sağlığını anlatacak

30 Eylül 2015 Çarşamba

Düzenlediği farklı etkinliklerle misafirlerine keyifli zaman sunan İzmir Optimum Outlet, 1 Ekim’de aileleri bilgilendirecek yeni bir seminere ev sahipliği yapacak

optimum-dis-sagligini-anlatacak

“Sağlıklı Dişler, Mutlu Aileler”  konusunun ele alınacağı seminer, İzmir Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi işbirliği ile Optimum’da gerçekleşecek. Rönesans Eğitim Vakfı’nın katkılarıyla 1 Ekim Perşembe günü 18.00 -19.00 saatleri arasında düzenlenecek seminerde Optimum ziyaretçilerine, ağız ve diş sağlığının önemi anlatılacak. 

Optimum Anne-Baba Destek Seminerleri kapsamında gerçekleştirilecek diş bakımı ve diş sağlığı seminerinde Pedodonti Uzmanı Dt. Candan Gürbüz, İmplant ve Protez Uzmanı Dt. Nalan Şule Sönmez ve Pedodonti Uzmanı Dt. Özlem Açıkgöz Pamuk ağız ve diş sağlığı konusunda dikkat edilmesi gereken noktaları ve tedavi yöntemlerindeki gelişmeler hakkında ziyaretçileri bilgilendirecek.


Uzmanlar soruları cevaplandıracak
İzmir Alsancak Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nin başarılı hekimleri genel bilgilendirmenin ardından ziyaretçilerin diş ve ağız sağlığı ile ilgili sorularını yanıtlayacak. İzmir Optimum Outlet’te gerçekleşecek olan seminere tüm ziyaretçiler ücretsiz olarak katılım gösterebilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri