Ramazan alışverişi M1 Gaziantep’te kazandırıyor

23 Haziran 2016 Perşembe

M1 Gaziantep AVM, ramazan alışverişi yapan herkese harika hediyeler kazandırıyor

ramazan-alisverisi-m1-gaziantepte-kazandiriyor

M1 Gaziantep AVM, Ramazan alışverişini yapanlara her alışverişte hediye kazandırıyor. Ramazan’ın son gününe kadar M1 Gaziantep AVM bünyesindeki mağaza ve işyerlerinden yapılacak alışıverişlerde plaj çantası, mutfak önlüğü ve fırın tutacağı hediye edilecek.


Ramazan boyunca alışveriş yapan ziyaretçilere yapacakları her 100, 200 ve 300 TL’lik alışverişlerde farklı hediyeler vermeye devam edeceklerini söyleyen M1 Gaziantep AVM Müdürü Sait Can Gizir: “4 Temmuz gününe kadar yapılacak her 100 TL’lik alışverişe fırın tutacağı, 200 TL’lik alışverişe mutfak önlüğü, 300 TL’lik alışverişe ise plaj çantası hediye edeceğiz.” dedi.


Kazanılan hediyelerin anında AVM içindeki stanttan alınabileceğini bildiren Gizir, “Bol Bereketli Ramazan Alışverişi” sloganıyla süren kampanyanın yoğun ilgi gördüğünü sözlerine ekledi.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri