Armada’da “Model” konseri

23 Haziran 2015 Salı

“Armada Jolly Joker Yaz Konserleri” 20 Haziran’da Model konseri ile başladı

armadada-model-konseri

Armada 20 Haziran’ı dolu dolu geçirdi. 20 Haziran’da Armada AVM kapılarını 00.00’a kadar açık tutarak birçok mağazası ile hizmet vermeye devam etti. Çocuklar lastiklerden oluşan Bridgestone Oyun alanında eğlenirken, büyükler Model konserinin tadını çıkardı. Sahne öncesinde ise hayranları ile sohbet edip fotoğraf çektiren Model grubu, son albümü Levla’nın Hikâyesi ile 21.30’da Armada Jolly Joker yaz konserleri kapsamında muhteşem performansı ile sevenlerine keyifli bir gece yaşattı.

Her yıl olduğu gibi, bu yıl da en ünlü isimleri ağırlayacak olan Armada Jolly Joker Yaz Konserleri’nde 27 Temmuz Cumartesi Teoman sahne alacak. Armada Jolly Joker Yaz Konserleri 4 Temmuz Yaşar, 11 Temmuz Selami Şahin, 25 Temmuz Halil Sezai ve 1 Ağustos Mehmet Erdem konserleri ile devam edecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri