Bayram boyunca Palladium’da 100 yıl önce 20 yıl sonra

18 Ekim 2012 Perşembe

Palladium, aynı anda geçmiş ve gelecek yıllara götürecek bir etkinlikle ziyaretçilerinin bayramına renk katacak

bayram-boyunca-palladiumda-100-yil-once-20-yil-sonra

Palladium,“100 yıl önce 20 yıl sonra” etkinliğiyle bir ilke imza atıyor. Palladium retro tarzda dekore edilen etkinlik alanına eski bayramları özleyen tüm Palladium severleri 100 yıl önce 20 yıl sonra fotoğraf alanına bekliyor. Genç-yaşlı tüm ziyaretçilerini, hem 1900’lü yıllara, hem de günümüzden 20 yıl sonrasına götürecek olan Palladium’da, unutulmayacak bir bayram atmosferi yaşanacak.

20 yıl sonra nasıl görüneceksiniz?
Palladium, yaşlanınca nasıl görüneceğini merak eden Palladium severler için bir sürpriz hazırladı. Photoshop uzmanları tarafından gerçekleştirilecek yaşlandırma teknolojisiyle 25-28 Ekim günleri arasında Palladium retro etkinlik alanına gelip fotoğraf çektiren herkes 20 yıl yaşlanacak! Palladium jürisi en eğlenceli fotoğraf sahibine retro odasında yer alan ve 60’lı yılların modası olan chester koltuğu hediye edecek.

Cumhuriyet dönemi kostümleriyle fotoğraf
Bayram boyunca Cumhuriyet döneminin muhteşem kostüm ve aksesuarlarıyla fotoğraf çektirecek olan Palladium severler geçmiş zamanlara keyifli bir yolculuğa çıkacak, 29 Ekim’i coşkuyla yaşayacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri