Beğendik’ten Kayseri’ye yeni ‘yaşam’ mağazası

03 Eylül 2012 Pazartesi

Beğendik, Kayseri Esenyurt’taki yeni ‘yaşam’ mağazasını açmaya hazırlanıyor. Yeni mağazayla birlikte Beğendik’in toplam şube sayısı 36’ya çıkıyor

begendikten-kayseriye-yeni-yasam-magazasi

Beğendik, kuruluşunun 26’ncı yılında yatırımlarına hız kesmeden devam ediyor. Beğendik’in 36’ncı şubesi olan Esenyurt mağazası açılış için hazırlanıyor. Toplamda 73 çalışanın istihdam edildiği mağazada sadece temel tüketim ihtiyaçlarına ait reyonlar değil, aynı zamanda iç giyim ve zücaciye gibi reyonlar da bulunuyor. Bir de restoranın bulunacağı Esenyurt’ta geleneksel Kayseri lezzetlerinden fast food ürünlere kadar her çeşit yemeği bulmak mümkün olacak.

Bir ilk daha
Beğendik, Esenyurt mağazasında yine Türkiye’de bir ilke imza atıyor. Sıralı Kasa Sistemi olarak adlandırılan sistemde kasada beklenen zamanın minimuma indirilmesi ve işlemlerin en hızlı şekilde gerçekleştirilmesi amaçlanıyor. Buna göre tek bir hatta bekleyen müşteriler boş olan kasa tarafından hemen alınacak ve işlemi hızla gerçekleştirilecek. Bu şekilde zamandan ciddi ölçüde tasarruf edilmesi planlanıyor.

Fırsatlarla açılıyor
Beğendik Esenyurt’un açılışına özel bir kampanya da bulunuyor. Kampanyaya göre 6 – 16 Eylül günleri arasında Beğendik Esenyurt mağazasından tek seferde yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişte 25 TL indirim kuponu kazanılacak. Kuponlar 17 – 30 Eylül günleri arasında yine Esenyurt mağazasından yapılacak 75 TL ve üzeri alışverişlerde kullanılabilecek.

Beğendik Esenyurt mağazası, Kayseri Melikgazi Belediye Başkanı Memduh Büyükkılıç ve Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Beğendik’in katılımlarıyla 6 Eylül Perşembe saat 12.30’da düzenlenecek bir açılış töreniyle hizmete girecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri