Best Model Çocuk Türkiye’nin seçmeleri Palm City Mersin AVM’de yapıldı

18 Mart 2013 Pazartesi

Türkiye’nin en çok ilgi gören organizasyonlarından Best Model Çocuk Türkiye’nin Mersin seçmeleri Palm City AVM’de gerçekleşti

best-model-cocuk-turkiyenin-secmeleri-palm-city-mersin-avmde-yapildi

Çok sayıda vatandaşın ilgi ile izlediği yarışmada velilerin çocuklarından daha heyecanlı olduğu gözlendi. Yarışmaya Mersin’in yanı sıra Adana ve çevre illerden de çok sayıda çocuk katıldı. 25 yıldır Best Model markasıyla sayısız organizasyona imza atan Erkan Özerman açılış konuşmasında, “Her yıl olduğu gibi bu yıl da 4-8, 9-14 yaş grubu prens ve prenseslerimizi aramak üzere yola çıktık. Türkiye’nin en çok ilgi gören organizasyonlarından Best Model Çocuk Türkiye’nin seçmelerine başladık. Bugün Mersin durağımızdayız” dedi.

Podyuma çıkan 04 -14 yaş grubu prens ve prensesler rengarenk kıyafetleriyle izleyenlere keyifli anlar yaşattılar. Organizasyona renk katan Doğa Koleji öğrencilerinin dans ve doğa temalı gösterileri büyük ilgi ile izlendi.

Best Model’in kurucusu Erkan Özerman, 2009 Best Model of the World Erkan Meriç, 2009 Best Model Tuğçe Sarıkaya, Palm City Mersin AVM Müdürü Levent Özer, Yenişehir Belediyesi Kültür ve Sanattan Sorumlu Başkan Danışmanı Yunus Özdemir, Best Model Türkiye Koordinatörü Ataberk Oral’dan oluşan jüri üyelerinin seçtiği 4 – 8 yaş kategorisi kızlarda Ada Su Seyhan 9 – 14 yaş kategorisi kızlarda Ece Nur Demir, 4 – 8 yaş kategorisi erkeklerde Yusuf Asfuroğlu, 9 – 14 yaş kategorisi erkeklerde Samet Demirbaş ödüllerini Erkan Özerman’ın elinden aldılar.

Best Model Çocuk Türkiye
Her yıl 1 Haziran’da Bulgaristan’da gerçekleşen Best Child Model of The World yarışmasının bu yıl 7’ncisi gerçekleşecek. Best Child Model of The World yarışmasının dünya finaline Türkiye’den gönderilecek 4-8, 9-14 yaş grubu prens ve prenseslerin seçmeleri bu yıl Türkiye’de Palm City Mersin AVM,  Samsun Yeşilyurt AVM, Carrefour Ankara AVM, Carrefour Bursa AVM, İzmir Optimum Outlet AVM, CarrefourSA Bayrampaşa AVM, CarrefourSA  Ümraniye’de gerçekleştiriliyor.  Finalde belirlenecek birinciler 1 Haziran 2013 tarihinde Bulgaristan’da yapılacak “Best Child Model of The World”  finaline katılmaya hak kazanacaklar. Başvurular AVM’lerde kurulacak başvuru standlarından yapılacak.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri