Dijifest’te yeni yılın ilk talihlileri ödüllerine kavuştu

22 Ocak 2015 Perşembe

AVM Partners tarafından yönetilen ve “Dijital AVM” olarak bilinen Taurus AVM’nin dijital festival kampanyası “Dijifest”te yeni yılın ilk kazananları Yusuf Aygün ve Ümit Sürne oldu

dijifestte-yeni-yilin-ilk-talihlileri-odullerine-kavustu

Dijital altyapısıyla çoğu rakibinden bir adım önde olan, Ankaralıların yeni buluşma noktası Taurus’un düzenlediği “Dijifest”te Aralık ayı talihlileri ödüllerine kavuştu. Verdiği ödüllerle yoğun bir ilgi gören  Dijifest’te kazananlar bu kez Yusuf Aygün ve Ümit Sürne oldu.

Dijifest’e katılarak Taurus AVM’den iPhone 6 kazanan kırtasiyeci Yusuf Aygün, Taurus’un sıklıkla geldiği bir alışveriş merkezi olduğunu kaydederek, “Yarışmadan yeğenim sayesinde haberim oldu. İşim gereği çevrem oldukça geniş. Festivali çevremde duyurarak herkesin Dijifest üyesi olmasını sağladım. Bu da beni kampanyanın birincisi yaptı. Ödül için Taurus AVM’ye çok teşekkür ediyorum” dedi.

Özel bir şirkette çalışan 35 yaşındaki Ümit Sürne ise, Dijifest’in Aralık ayı ikincisi olarak Taurus AVM’den Samsung Galaxy 5S kazandı. Arkadaşları sayesinde yarışmaya katıldığını ifade eden Sürne, “Yarışmaya katıldığımda aklımdan ikinci olacağım geçiyordu. Gerçekten de ikinci oldum. Sürekli geldiğim bir AVM olan Taurus’a beni mutlu ettikleri için teşekkür ederim” dedi.

Her aya bir büyük hediye
Taurus AVM, 1 Ekim 2014-1 Ocak 2015 tarihleri arasında düzenlenen Dijifest boyunca her ay bir kişiyi iPhone6, bir kişiyi ise Samsung Galaxy 5S sahibi yaptı.

Teknoloji meraklılarının büyük ilgisini çeken Dijifest ile Taurus AVM’nin internet sitesi giriş ve uygulama indirme oranı da ciddi şekilde artarken, bu sayede AVM yönetimi, ziyaretçilerini daha yakından tanımaya başladı. Taurus AVM yetkilileri, Taurus’un arama motorlarında da daha çok ilgi gördüğünü ifade ederek, Dijifest sayesinde Taurus müşterilerinin hangi markalarla daha çok ilgilendiğini, Taurus’u hangi sıklıkla ziyaret ettiklerini takip ederek sosyal medya hesaplarında da izleyici sayısının ciddi oranda arttığına işaret etti.

Dijifest ile büyük hediyelerin yanı sıra “Büyük hedefe” 3 adımda ulaşan kullanıcılar, Taurus AVM’nin sosyal medya mecralarına kayıt olmak ve Taurus AVM’nin sevimli maskotu Dinotaurus’u web sitesinde saklı olduğu yerde bulmak gibi basit ve eğlenceli görevlerle, indirim çekleri, kahve ikramları, Dinotaurus USB bellekler ve tatlılar gibi binlerce hediyenin de sahibi oldu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri