Dinozorlar Çağı’na yolculuk NeoPlus’ta

28 Eylül 2012 Cuma

Kids’ Dino Dig, 6-12 yaş arası çocukları, 150 milyon yıllık fosilleri gün ışığına çıkarmaları için 4-29 Ekim günleri arasında NeoPlus Outlet ve Yaşam Merkezi’ne bekliyor

dinozorlar-cagina-yolculuk-neoplusta

Neoplus Outlet ve Yaşam Merkezi’nde Eskişehir Tepebaşı Belediyesi işbirliği ile gerçekleştirilecek olan etkinlikte, 4- 29 Ekim günleri arasında NeoPlus AVM’de özel ekipmanlarla yapılacak unutulmaz bir kazı macerası, dev T-rex iskeleti, belgesel izleme, oyun ve sergi alanları bulunacak. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte çocuklar, dinozorlar hakkında temel bilgilere sahip olurken, Kids’ Dino Dig Kazı Ekibi’nin bir üyesi olmanın keyfini yaşayacak.

Özel kıyafetleri, güvenlik ekipmanları ve kazı araçları ile tam donanımlı hale getirilen minik bilim adamları kendilerini gerçek bir tarihi alanda hissedecekler. Saha çalışmasında bir fosili çıkarmanın ne kadar titiz bir çalışma gerektirdiğini öğrenirken, ekip liderlerinden Mezozoik Zaman ve bu zamanda yüzlerce milyon yıl hüküm süren dinozorlar hakkında temel bilgiler edinecekler.

6-12 yaş arası çocukların eğlenceli saatler geçireceği etkinlikte daha küçük yaştaki ziyaretçiler için de oyun alanları yer alacak. Etkinlik çalışmalarını başarıyla tamamlayan çocuklar, kazı ekibi tarafından “Dinozor Uzmanı” sertifikası ile ödüllendirilecek.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri