‘Dinozorların Dünyasına Yolculuk’ ÖzdilekPark Antalya’da başlıyor

27 Ocak 2015 Salı

Antalya’nın en gözde alışveriş ve yaşam merkezlerinden ÖzdilekPark Antalya Alışveriş Merkezi, 24 Ocak – 8 Şubat günleri arasında ücretsiz olarak gerçekleşecek “Dinozorların Dünyasına Yolculuk Başlıyor” etkinliği ile ziyaretçilerine unutulmaz anlar yaşatacak

dinozorlarin-dunyasina-yolculuk-ozdilekpark-antalyada-basliyor

Kuruluşundan bu yana her dönem çeşitli etkinliklerle ziyaretçilerine keyifli saatler yaşatan ÖzdilekPark Antalya AVM, sömestr boyunca dev dinozor maketlerinden oluşan etkinliğe ev sahipliği yapacak.

Dev robotik hayvandan oluşan sergide 4 metrelik Triceratops Rides, Dilophosaurus Rides, T-Rex Rides, Irritator, Velociraptor türünden üçü binilebilen dinozorlar ile çocuklar heyecan dolu saatler yaşayacak.

Çocukların yanı sıra yetişkinlerin de ilgisini çekecek etkinlik 24 Ocak – 8 Şubat günleri arasında ÖzdilekPark Antalya AVM’de ziyaretçilerini bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri