E-ticarette yeni iş modeli: ‘Kapory’

15 Ağustos 2013 Perşembe

Online İşler AŞ, ‘Kapory’ ile e-ticarete farklı bir boyut kazandırıyor. İndirime ulaşmada yeni iş modeli ‘Kapory’ ile tüketiciler, üye işyerlerinden satın aldıkları ürün ya da hizmet bedelinin tamamını ödeme zorunluluğundan kurtularak, ön ödemeli alışverişle tanışıyor

e-ticarette-yeni-is-modeli-kapory

‘Damacana’ uygulamasının ardından Türkiye’yi yepyeni bir iş modeli ile tanıştıran Online İşler AŞ, ‘Kapory’ ile e-ticarette devrim yaratmaya hazırlanıyor. Türkiye’nin ilk ön ödemeli alışveriş dönemini başlatan ‘Kapory’, üye işyerlerine birçok avantajlar sağlarken, kullanıcıların da indirim ve avantajlara ulaştıran yeni bir iş modeli sunuyor. ‘Kapory’ ile e-ticarette kurallar değişiyor, kullanıcılar için rahat ve mutlu alışveriş dönemi başlıyor!

E-ticarette “önce gör, sonra öde” sloganıyla hayata geçen ‘Kapory’, kullanıcılarına indirim opsiyonuna ulaşma fırsatı sunuyor. Satın alınmak istenen ürün ya da hizmet bedelinin tamamı yerine sadece düşük orandaki ön ödemesini yapan kullanıcılar, önce hizmeti ya da ürünü görüyor ve memnun kalırlarsa ödemenin tamamını gerçekleştiriyor. Alınan düşük orandaki ön ödeme sayesinde, olası bir aksaklıkta veya ürünün beğenilmemesi durumunda, hizmet bedelinin tamamını ödenmediği için tüketicinin parası cebinde kalıyor. Limitli sürede indirim haklarını kullanamayan kullanıcılar ise sadece ‘Kapory’ miktarını ödedikleri için zararları minimuma indirilmiş oluyor.

Yeni nesil ön ödemeli alışveriş modeli ‘Kapory’, gece hayatından kültür sanata, turizmden eğlenceye, güzellik ve bakımdan restoranlara kadar birçok farklı markanın hizmetlerini, büyük indirim avantajlarıyla üyelerine sunuyor.

İlk 100 bin üyeye, 500 bin TL’lik ‘Kapory’ hediye
Türkiye’nin ilk ve tek ön ödemeli alışveriş modeli ‘Kapory’i hayata geçirmeden önce, e-ticaret pazarında hem üye işyerleri hem de tüketici tarafında ciddi araştırmalar yaptıklarını kaydeden Online İşler AŞ CEO’su Timuçin Bilgör, “E-ticaret siteleri üzerinde yaptığımız araştırmalarda birçok eksiğin olduğunu gördük. Tüketiciler, internet ortamından ürün ya da hizmeti alıyorlar fakat kullanmak için gittiklerinde aylar öncesinden tüm ücretini ödedikleri için, ürünü ya da hizmeti beğenmedikleri halde bile kendilerini zorunlu hissediyor. Bizler ‘Kapory’ ile bu ve bunun gibi birçok zorunlulukları ortadan kaldırıyoruz. ‘Kapory’ ile Türkiye’de olmayan, tüketici ve iş yeri dostu bir uygulamayı hayata geçirdik” dedi. Site henüz hayata geçmeden bile sosyal medya hesaplarından büyük ilgi gördüklerini belirten Bilgör, üye olan ilk 100 bin kullanıcıya, 500 bin TLlik ‘Kapory’ puanı hediye edeceklerini bildirdi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri