ECCO’dan yılbaşına özel ‘Kırmızı Seri’

25 Aralık 2014 Perşembe

ECCO’nun Kırmızı renklerden oluşan Yılbaşı Serisi, şıklığı kadar yılbaşı sonrası rahatlıkla kullanılabilecek tasarımlarıyla da dikkat çekiyor

eccodan-yilbasina-ozel-kirmizi-seri

Yılbaşı sezonu başladı her yerde sahne ışıklarını üzerine toplayan kırmızı halılar yayılırken ECCO da kırmızı renkleriyle tüketicilerinin karşısına çıkıyor.

Tasarımcı Bill Blass bir zamanlar “Kararsız kaldığınızda kırmızı giyinin” demişti.  Kırmızı, tutku ile aynı anlama gelen, çekici ve kendine güveni olan, tonu tüm dönemleri kapsayan bir klasik ve her zaman dikkat çeken bir moda anlayışı.

ECCO’nun yılbaşı serisinde elmas gibi parlayan kırmızı ayakkabılar, balerinlerin güzelliğini ve hareket özgürlüğünü yansıtan çapraz askılı tasarımlı çantalar dikkat çekiyor. ECCO Yılbaşı Serisi’nin en büyük özelliği ise yılbaşı sonrası da kullanıma uygun çok kullanışlı detaylarla sahip olması.

Yılda 20 milyon çiftten fazla ayakkabı satan Danimarkalı ECCO’nun Yılbaşı Kırmızı Serisi ECCO İstanbul Marmara Forum’da, ECCO Forum İstanbul mağazasında, Premium Mağaza konseptindeki ECCO Mall of İstanbul’da ve Özdilek Park’taki ECCO mağazasında satışa sunuluyor.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri