Bizerba’nın 5’inci kuşak temsilcisi Andreas Kraut Üçge’deydi

24 Mayıs 2013 Cuma

3 bin 200 çalışanı, 450 milyon euro cirosuyla alanında dünyanın en büyük şirketi olan ve geçmişi 150 yıla dayanan Bizerba’nın 5’inci kuşak temsilcisi Andreas Kraut, distribütörü Üçge’yi ziyaret için Türkiye’ye geldi

bizerbanin-5inci-kusak-temsilcisi-andreas-kraut-ucgedeydi

Bizerba, terazi çeşitleri, dilimleme ve etiketleme makineleriyle perakende ve endüstriyel alanda müşterilerine hizmet veriyor. Bizerba, sektöründe birçok ilke de imza atmış bir firma. Örneğin 1906 yılında tartım endüstrisi için önemli bir icat olan sarkaçlı teraziyi üreten Bizerba, bugün halen pek çok mekanik terazinin atası olarak kabul edilen tek gövdeli, ilave ağırlığa ihtiyacı olmayan teraziyi de 1924’te tasarlamış. Birçok ülkede 40 distribütörü olan Bizerba’nın Türkiye distribütörlüğünü ise 20 yıldır Üçge Grup şirketlerinden Üçge Elektronik AŞ gerçekleştiriyor.

Bizerba CEO’su Kraut, Bizerba Bölge Yöneticisi Marcel Walter ile birlikte gerçekleştirdiği ziyaretinin ilk gününde Üçge Bursa OSB ana fabrikasında Üçge Yönetim Kurulu Başkanı Gökçin Aras ve Yönetim Kurulu Üyeleri ile bir araya geldi.  Toplantıda Bizerba ve Üçge işbirliğiyle ilgili stratejik konular görüşüldü, Türkiye ve dünya perakende sektörü hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

Gökçin Aras, Bizerba ile sağlam temellere dayanan partnerlikleri olduğunu ve Türkiye perakende sektöründeki büyümelerini hızla sürdürdüklerini belirtti. Aras, toplantının ardından Kraut’a ziyaretinden dolayı teşekkür ederek Üçge plaketi takdim etti.

Üçge Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayri Tuncer de ziyaretinden duydukları memnuniyetini ifade ederek Kraut’a Türk geleneksel motiflerinin yer aldığı çini fincan takımı hediye etti. Kraut, Üçge ile 20 yıla dayanan güven esaslı işbirliği içerisinde olduklarını ve Üçge’nin Türkiye’de Bizerba’yı satış ve satış sonrası sunduğu hizmet kalitesiyle çok iyi temsil ettiğini ifade etti. Kraut’un Üçge Bursa ziyareti, mağaza ekipmanları ve raf sistemlerinin üretim aşamaları ve ürünler hakkında bilgi verildiği ana fabrika üretim gezisi ile noktalandı.

Kraut gezisinin ikinci gününde Üçge İstanbul Bölge Ofisi’ni ziyaret etti. Üçge Elektronik AŞ Pazarlama ve Satış Direktörü Orhan Ataç ve Kurumsal İletişim Yönetmeni Oğuz Toraman’ın ev sahipliğinde gerçekleştirilen İstanbul ziyaretinde Kraut, Üçge Grup bünyesindeki Üçge Elektronik, Üçge DRS, Üçge Mağaza Ekipmanları ve Perakende Bilgi Evi yöneticileri ve çalışanları ile bir araya geldi.Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri