Hitit Gıda, Amasya’da yeni şubesini hizmete soktu

21 Eylül 2015 Pazartesi

Çorum’un en köklü alışveriş merkezlerinden biri olan Hitit Gıda Dış Ticaret ve Anonim Şirketi, Amasya’da şube açtı

hitit-gida-amasyada-yeni-subesini-hizmete-soktu

Hitit Gıda Amasya Şubesi, Sadık Ahmet Caddesi 8’inci Sokak’ta gerçekleştirilen görkemli bir tören ile Amasya halkına kapılarını açtı. Törene, Hitit Gıda Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci, Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Kaya, Hasan Zelveci, Fatih Balcı, Erdal Çoban, PERDER Koordinatörü Bülent Erhan, PERDER Üyesi Beşmar Market, davetliler ve Amasya halkı katıldı.

Programda açılış konuşmasını Hitit Gıda Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci yaparken, konuşmanın ardından açılış duası edildi. Daha sonra kurdele kesimine geçilirken, kurdeleyi Hitit Gıda Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci, Yönetim Kurulu Üyeleri Nevzat Kaya, Hasan Zelveci, Fatih Balcı ve Erdal Çoban birlikte kesti. Kurdele kesiminin sonrasında protokol üyeleri mağazayı inceledi.


“Halktan aldığımızı halkla paylaşıyoruz”
Hitit Gıda Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci, halktan aldıklarını halka verdiklerini, Türk halkından büyük vefa gördüklerini dile getirdi. Hitit Gıda Amasya Şubesi’nin açılış töreninde konuşan Hitit Gıda Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Zelveci, yaşanan terör olaylarını kınadı. Terör olayları ile birlikte halkın birbirine daha çok kenetlendiğini dile getiren Zelveci, şehitlere Allah’tan rahmet, ailelerine de başsağlığı diledi. Hitit Gıda olarak özverili çalışmalarının Türk halkından büyük vefa gördüğünü dile getiren Zelveci, halktan alıp halk ile paylaşmanın güzelliklerini anlattı.  Zelveci konuşmasına şöyle devam etti: “Her şeyden önce vatanın bütünlüğü, milletin bekası ve huzuru için canlarını feda eden aziz şehitlerimizi bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, kederli aileleri ile birlikte hepimize sabır diliyorum. Terör olayları hepimize daha duyarlı, daha birlik ve daha sorumlu, daha kardeşçe olmamızı beraberinde getirmektedir. İçinde bulunduğumuz sıkıntılı günleri hep birlikte kararlılıkla aşacağımıza canı gönülden inanıyor, huzurlu ve güzel günleri Allah’tan niyaz ediyorum. Bu özverili çalışmamızın karşılığını Türk halkından kat be kat vefa gördük. Bu vefalı halkın teveccühüne layık olmak için daha kaliteli ürün ve daha kaliteli hizmeti kendimize ilke edindik. Hitit Gıda yöneticileri ve çalışanları olarak yeni atılımlar yapmak, kaliteyi devamlı kılmak, yeni istihdam alanları oluşturmak, halktan aldığını halk ile paylaşmaktır amacımız.”Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri