Levi’s’tan serin akşamlar için özel parçalar

08 Nisan 2015 Çarşamba

Moda dünyasında büyük geçmişe sahip Levi’s® Trucker Ceketler, ilkbahar sezonunda denimseverlere sportif şıklığı sunuyor

levistan-serin-aksamlar-icin-ozel-parcalar

Levi’s® tutkunlarının vazgeçilmezi olan ve modası hiç geçmeyen Trucker Ceketler, yeni kalıpları, yeni kumaşları ve detaylara sahip özellikleriyle yeni sezonda da raflarda yerini alıyor.

Kadınlara özel ceketler
"Otantik Trucker" modeli, yüksek kaliteli, A.B.D. Cone üretimi olan ve Submerged adı verilen, yeni aşınmış mavi/gri dokunuşlu kumaşı ile mevsime özel dokuyu yansıtıyor. Sırt kısmına “Mission” gibi San Francisco sembollerinin de işlendiği ceketler, bembeyaz, açık, aşınmış denim kumaşlarıyla yaz aylarının vazgeçilmezi olacak.

Modası asla geçmeyen "Klasik Trucker" ceketlerin ise 2015 İlkbaharında, "Belle Blue", açık renkte orta aşınmış "Saddle Blue"; mükemmel bir şekilde eskitilmiş ve nazikçe yıpratılmış, yıllardır kullanılmış görüntüsü ve hissi veren "Twilight Mist" ve eşsiz işlemeleri ve geceleri gökyüzündeki bulutları andıran denim kumaşı ile "Indigo Shock" modelleri de bulunuyor. 

Erkekler de unutulmadı
Yeni trend ve akımlarla yenilenerek ön planda kalan Levi’s®, ikonik parçalarından Trucker ceketleri yeniden yorumladı. Daha sıcak bir mevsim için mükemmel bir tercih olan hafif pamuklu kanvas kumaşının yanında Cone ve ISKO gibi birinci sınıf denim tedarikçilerinin elinden çıkan modaya uygun modelleri ile Trucker ceketler bu sezon da kıyafetlerini tamamlayıcısı olacak.

Her yaşa ve tarza hitap eden, gerçek bir Levi’s® klasiği olan trucker ceketlerin denim modelleri; enzimli yıkama, ağartma, fırçalama, aşındırma, elde kumlama ve kumaş kenarı detayları ile dikkat çekiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri