M1 Merkez Adana’da Orman Haftası kutlandı

08 Nisan 2013 Pazartesi

M1 Merkez Adana AVM’de Orman Haftası kapsamında, Adana Orman Bölge Müdürlüğü tarafından 15 bin fidan dağıtımı gerçekleştirildi. Hafta nedeniyle ağaçların ve ağaçlandırmanın öneminin vurgulandığı resim sergisi açıldı

m1-merkez-adanada-orman-haftasi-kutlandi

Serginin açılışı Adana V. Orman Bölge Müdürü Mustafa Türk ve M1 Merkez Adana AVM Müdürü Yalçın Öz tarafından yapıldı. Türk ve Öz, sergilenen resimleri dikkatlice inceleyerek yorumladı ve ‘Orman ve Ormancılığımız’ konulu resimlerden oluşan sergiyi de ziyaret etti.
           
Yalçın Öz, konuyla ilgili olarak “Çocuk yaşta doğa bilincinin gelişmesine fırsat sağlayan etkinliklere destek olmaktan onur duyuyoruz” dedi.

Farklı ilköğretim okul öğrencilerinin yaptıkları “Orman ve Ormancılığımız” konulu resimlerin sergilendiği etkinlikte, ziyaretçilere 15 bin adet fidan dağıtımı gerçekleşti. Bu özel resim sergisi de alışveriş merkezine gelen ziyaretçilerin beğenisine sunuldu, büyük beğeni topladı.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri