Aksesuara dair her şey Deichmann’da

30 Ekim 2012 Salı

Çantadan eldivene, şaldan melon şapkalara kıyafetlerin en özel tamamlayıcısı olan aksesuarlar, enerjisiyle Deichmann’da kadınların rengarenk dünyasını aydınlatıyor

aksesuara-dair-her-sey-deichmannda

Kıyafetler kadar aksesuarların da ön plana çıktığı yeni sezonda markanın her tarza uyum sağlayan yeni koleksiyonu, klasik, vintage ve modern konseptiyle şehre dinamizm getiriyor.

Materyallerin derilerle harmanladığı orijinal tokalı taba, siyah ve bej tonundaki tote, hobo ve baget çanta tasarımları günün her saatinde kadının vazgeçilmezi oluyor. Her kış sezonunun tartışmasız en hip tasarımlarından biri olan piton desenleri markanın yeni koleksiyonunda hakimiyetini hissettiriyor.

Kadının zarif boynunu saran şal tasarımları ise koleksiyonun gözdesi olarak yerini alıyor. Çiçek bahçesini andıran floral desenli şallar koleksiyonun bohem ruhunu temsil ediyor. Zengin aksesuar koleksiyonuna ait volümlü kumaşlarla valsi sergileyen transparan şallar ise gecenin ahengine eşlik ediyor.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri