Mandıra Filozofu İzmir’e geliyor

19 Mart 2015 Perşembe

“Mandıra Filozofu İstanbul” filminin senaristi Birol Güven ve oyuncu Müfit Can Saçıntı 22 Mart pazar günü Agora Alışveriş Merkezi’ne geliyor

mandira-filozofu-izmire-geliyor

Mandra Filozofu filminin devamı niteliğindeki “Mandıra Filozofu İstanbul” filminin yapımcılığını ve senaristliğini üstlenen Birol Güven, filmin yönetmen koltuğunda yer alan ve başrolde de oynayan Müfit Can Saçıntı, 22 Mart Pazar günü Agora Alışveriş Merkezi’ne gelerek sinemaseverler ile tanışacak.

2014 yılının Nisan ayında vizyona giren ve yaklaşık 1 milyon seyirciyi sinema salonuna çekmeyi başaran Mandıra Filozofu filminin devamı niteliğindeki yapım; bu sefer İstanbul'u ve İstanbul'da yaşayan insanları hedef alıyor.

22 Mart Pazar günü saat 18.00’de Agora Alışveriş Merkezi A Blok etkinlik alanında ziyaretçiler ile buluşacak olan ünlü senarist - yapımcı Birol Güven ve ünlü oyuncu Müfit Can Saçıntı, hayranları ile hatıra fotoğrafı çektirip imza dağıtacak. Ayrıca, Agora Sinemaları’nda “Mandıra Filozofu İstanbul” filminin 18.45 seansında da Birol Güven ve Müfit Can Saçıntı filmi hayranları ile birlikte izleyecek.

Agora Alışveriş Merkezi İcra Kurulu Başkanı Hasan Noyan: “Mandıra Filozofu İstanbul” filminin senaristi Birol Güven ve yönetmen- başrol oyuncusu Müfit Can Saçıntı’yı Agora Alışveriş Merkezi’nde ağırlayacak olmaktan büyük heyecan duyduğunu belirterek, tüm sinemaseverleri 22 Mart Pazar günü saat 18.00’de A Blok etkinlik alanında gerçekleşecek bu keyifli tanışma etkinliğine davet etti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri