Beğendik, kadınları unutmadı

04 Mart 2015 Çarşamba

Perakende sektöründe ilklerin öncüsü Beğendik, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle, Ankara Kocatepe’de bulunan mağazasında aralarında giyim, takı, çanta, ayakkabı, kozmetik ürünleri ve elektrikli ev aletlerinin bulunduğu yüzlerce üründe yüzde 70’e varan indirimler sunuyor

begendik-kadinlari-unutmadi

Perakende sektöründe ilklerin öncüsü Beğendik, 8 Mart Dünya Kadınlar günü nedeniyle, Ankara Kocatepe’de bulunan mağazasında aralarında giyim, takı, çanta, ayakkabı, kozmetik ürünleri ve elektrikli ev aletlerinin bulunduğu yüzlerce üründe yüzde 70’e varan indirimlerle ziyaretçilerini bekliyor.

Beğendik Kocatepe mağazasında özel olarak gerçekleştirilen Kadınlar Günü kampanyası kapsamında, 4-8 Mart günleri arasında elmas ve pırlanta takılarda yüzde 50, Nivea markalı ürünlerde yüzde 50, saatlerde yüzde 50’ye varan, güneş gözlüklerinde yüzde 60’a varan, gümüş takılarda yüzde 40, elektrikli ev aletlerinde ise yüzde 15 indirim yapılıyor. Cilt bakımına düşkün kadınların da unutulmadığı bu özel günde; 5-8 Mart tarihleri arasında Cecile makyaj ürünleri, tüm İnnova ve Dermocare ürünleri yüzde 50 indirimli olarak satışa sunuluyor.

6-8 Mart günleri arasında ise, ayakkabı ve deri saraciyede yüzde 50’ye varan, çantalarda yüzde 70’e varan, Loreal markalı ürünlerde ise yüzde 30 indirim gerçekleştiriliyor. 


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri