Persil Expert Color Jel’e renkli tanıtım

05 Eylül 2012 Çarşamba

Alman devi Henkel, Persil markasını yenilemeye devam ediyor. Persil’in ürün yelpazesine, Persil Expert Color Jel ile bir ürün daha eklendi. Persil Expert Color Jel’in basın tanıtımı ise marka yüzü Pınar Altuğ Atacan’ın katılımı ile gerçekleşti

persil-expert-color-jele-renkli-tanitim

Renklilere özel sıvı çamaşır deterjanı Persil Expert Color Jel, leke çıkarıcı enzimli özel formülü sayesinde lekesiz temizlik sağlarken, defalarca yıkamadan sonra bile renkli çamaşırların parlak renklerini ve dokularını korumalarına yardımcı oluyor. Ürünün sıvı formülü, suyla temas ettiği anda çözülmeye başlıyor, böylece makinede ve çamaşırların üzerinde deterjan kalıntısı bırakmıyor.

Toz deterjanların iki katı çamaşır yıkayabilen, aynı zamanda hayatımızdaki renklerin kalıcı olmasına hizmet eden Persil Expert Color Jel’in basın tanıtımı da yine renkli oldu. Organizasyon, Henkel Çamaşır ve Ev Bakım Ürünleri Pazarlama Direktörü Didem Şekerel Erdoğan’ın açılış konuşması ile başladı.

Didem Şekerel Erdoğan, Persil markası ile deterjan pazarına sürekli yenilikler sunduklarını belirtti ve tüketici ihtiyaçlarına yönelik geliştirdikleri inovasyonlar ile sıvı deterjan segmentindeki liderliklerini daha da güçlendireceklerini vurguladı. Persil Color Expert Jel lansmanını, Türk hanımlarının özellikle renkli çamaşırlarda yaşadıkları soruna bir çözüm olarak yaptıklarını vurgulayan Şekerel Erdoğan, bu ürün ile birlikte pazara damgasını vuracak bir hamle yaptıklarını iletti.

Daha sonra Persil Ürün Müdürü Beçhan Sayıner, genel marka tanıtımı ile birlikte ürün sunumunu gerçekleştirdi. Sayıner, Türk tüketicilerinin renkli kıyafetleri çok sevdiğini fakat karşılaştıkları en büyük problemlerden birinin renkli çamaşırlardaki lekeleri çıkarmaya çalışırken, çamaşırların renklerinin solması olduğunu belirtti ve yeni Persil Expert Color Jel ile bu soruna bir çözüm getirdiklerini vurguladı.

Pınar Altuğ Atacan’ın söz almasının ardından, Renk Uzmanı İkbal Oakley eşliğinde renklerin hayatımızdaki önemi, gruplandırılması ve hayata yansıması gibi konular, sezonun moda renkleri ile birlikte davetlilere anlatıldı. Etkinliğin gerçekleştirildiği Divan Kuruçeşme de konsepte uygun olarak rengarenk balonlarla ve şekerlemelerle süslendi.  


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri