Pril Hindistan cevizi ve bitki özlü ürünler geliştirdi

07 Ekim 2016 Cuma

Pril, Hindistan cevizi ve bitki özlü “Açelya’nın Mutfak Sırları” serisi ile mutfaklara yenilik getiriyor

pril-hindistan-cevizi-ve-bitki-ozlu-urunler-gelistirdi

Türkiye’nin 1 numaralı tercihi Pril, “Açelya’nın Mutfak Sırları” serisine eklediği Hindistan cevizi özlü yeni ürünü ile mutfakların havasını değiştiriyor. Yağlara ve kurumuş kirlere karşı ultra güçlü formüle sahip Pril, yeni Açelya’nın Mutfak Sırları serisini Hindistan cevizi ve bitki özlü seçenekleriyletüketicilerle buluşturuyor.


Pril ile bulaşıklarda Hindistan cevizi devri
Sanatçı kişiliğiyle olduğu kadar, sevgi dolu bir anne olarak da beğeni kazanan Açelya Akkoyun, mutfakta da örnek oluyor. Bir herbalist olarak, doğal ve sağlıklı beslenmeye çok dikkat eden Akkoyun, mutfağında çok özel tarifler hazırlıyor. Düzenli olarak spor yapan Açelya Akkoyun, yağ ve şeker oranı düşük olduğu için kalorisi olmayan, susuzluğu gideren mineraller içeren ve antioksidan özelliği bilinen, bu nitelikleri nedeniyle de sporculara önerilen Hindistan cevizi suyunu mutfağından eksik etmiyor. Sanatçı, aynı zamanda enerji veren bu meyveyi, çok yoğun bir günün ardından veya çok fiziksel aktivite yaptığı bir günün sonunda da tüketiyor. Pril’in sınırlı sayıda üretilen yeni “Açelya’nın Mutfak Sırları Hindistan Cevizi” ürünü, sevilen sanatçının mutfaktaki önerilerinden yola çıkarak özel olarak geliştirildi. Yağlara ve kurumuş kirlere karşı etkili yeni ürün, mis gibi Hindistan cevizi kokusuyla, bulaşık yıkamayı bir eğlenceye dönüştürüyor.


İsteyene bitki özleri
Öte yandan Açelya Akkoyun, yemeklerine lezzet katmak için nane, kekik, biberiye gibi bitkileri de sıklıkla kullanıyor. Bu bitkileri çok önemli faydaları olduğu için çay olarak da değerlendiriyor. Özel serinin 2’nci varyantı “Açelya’nın Mutfak SırlarıBitki Özleri” de bu noktadan yola çıkarak geliştirildi ve mutfaklara ferahlık katan kokusuyla dikkat çekiyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri