Simit Sarayı Forum Gaziantep’te

04 Kasım 2013 Pazartesi

Simit Sarayı, Gaziantep’teki ilk şubesini Forum Gaziantep’te hizmete açtı

simit-sarayi-forum-gaziantepte

Geleneksel simit kültürünü modern anlayışla yeniden yorumlayan, Simit Sarayı, Gaziantep’teki ilk şubesini geçtiğimiz günlerde Forum Gaziantep’te hizmete sundu. 

Zengin ürün yelpazesiyle büyük ilgi gören Forum Gaziantep Simit Sarayı, ilk günden itibaren ortalama bin kişiyi ağırlıyor. Forum Gaziantep Simit Sarayı, 40 metrekare teras alanı ve 256 metrekare iç alan olmak üzere toplam 296 metrekare alanıyla haftanın her günü 08.00 ile 22.00 saatleri arası hizmet veriyor.

Yurtiçi ve yurtdışında 5 bin 500 çalışanıyla her gün 450 bin misafiri ağırlayan, geleneksel Türk çayı, taze sıkılmış portakal suyu ve Türk kahvesi gibi pek çok içecek alternatifinin bulunduğu Simit Sarayı şubeleri, haftanın her günü hizmet veriyor. Simit Sarayı’nın menüsünde, klasik simitten kaşarlı, sucuklu, sucuklu-kaşarlı, kaşarlı-zeytinli simit çeşitlerine; açma, poğaça ve pideden börek çeşitlerine, dürümden sandviçe, kurabiyeden pastalara, ızgaralardan makarna çeşitlerine kadar atıştırmalık, doyumluk ve keyiflik zengin bir ürün gamı yer alıyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri