Swatch’tan yılbaşı özel saati

19 Kasım 2015 Perşembe

Yılbaşı zamanı yaklaştığında, dünyanın dört bir yanındaki şehirler duyusal ve büyülü bir ışık festivali mekanına dönüyor. Bu gösterilerden ilham alan Swatch, özel bir “Yılbaşı Özel Saati” tasarladı: Lucinfesta

swatchtan-yilbasi-ozel-saati

Swatch yılbaşına özel olarak bir saat üretti. Bu özel konsept saatin ilham kaynaklarıysa şöyle: Dans eden bonbonlar, yıldızlı geceler, neşeli sokak ışıkları ve İsviçre’nin saat ustalarının elinden çıkmışçasına ince örülmüş ışıklı kutlamaları.


Işık oyunları, parıltı ve heyecan
Lucinfesta'nın kadranı altın renginde ve üzerine, üst camdaki yıldızların ışıltısı düşüyor. Mavi ve altın renk detaylı kasa, bizi üzerinde havai fişeklerin parladığı kayışa doğru bir yolculuğa çıkarıyor. Dört bir yanımızı Yılbaşı parlaklığı sarmak üzereyken, Swatch da üzerine düşeni yapıyor.

 

Lucinfesta özel paketi ile satışta. Paketin dışı, saatin kadranı ile uyumlu ve altın altın parıldıyor. Paketin içindeki sürpriz ise mercek yüzeyin sağladığı 3 boyutlu görüntü efekti.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri