Tekin Acar Cosmetics’ten bayram seçenekleri

31 Temmuz 2013 Çarşamba

Tekin Acar Cosmetics, binlerce ürün seçeneğiyle Bayramda kendini ve sevdiklerini şımartmak isteyen kozmetik tutkunlarının imdadına koşuyor. Tekin Acar Cosmetics'te Turkcellliler kazanıyor. 26 Temmuz – 11 Ağustos günleri arası her 250 TL'lik alışverişe 50 TL hediye çeki fırsatı veriliyor

tekin-acar-cosmeticsten-bayram-secenekleri

Tekin Acar Cosmetics'te bayramda Turkcellliler kazanıyor. Her 250 TL'lik alışverişe 50 TL hediye çeki veriliyor. Calvin Klein Encounter 360 TL değerindeki 185 mililitre 233 TL fiyat avantajı ile. Jean Paul Gaultier'in en sevdiği desen olan denizci deseni figürü ile modanın yansıması 356 TL değerindeki 200 mililitre Jean Paul Gaultier'in Le Male 223 TL. Acqua di Giò pour Homme, 360 TL değerindeki 200 mililitre 219 TL’den sunuluyor.

Bayramda da bakımlı ciltler için gereken tek set şimdi yüzde 30 indirimli fiyatı ile… 320 TL değerindeki cilt bakımınız için ihtiyacınız olan tek set 225 TL! Avantajlı set içerisinde Estee Lauder Revitalizing Supreme Glob. Anti-Aging Cream 30 mililitre ve Revitalizing Supreme Glob Ey Balm 15 mililitre yer alıyor. Bir fırsat da Clinique’ten. 165 TL değerindeki Clinique High Impact set Tekin Acar Cosmetics özel sadece 65 TL.

Cilt bakımı setinden makyaja, avantajlı parfüm kofresinden vücut bakım setlerine kadar farklı hediye alternatifleri Tekin Acar Cosmetics severleri bekliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri