TeknoSA’dan iki yeni mağaza

05 Eylül 2014 Cuma

TeknoSA, iki mağaza birden açtı. TeknoSA, İstanbul Çekmeköy Metrogarden ve Tokat Erbaa’da açtığı mağazalar ile Türkiye genelindeki mağaza sayısını 307’ye yükseltti

teknosadan-iki-yeni-magaza

Türkiye’nin 79 ilindeki yaygın mağaza ağı ile teknoloji perakendeciliği sektörünün liderlerinden TeknoSA, ‘Herkes için Teknoloji’ felsefesi ile yatırımlarını hız kesmeden sürdürüyor. Açtığı mağazalar ile hizmet ağını genişletmeye ve Türkiye’nin dört bir yanına teknoloji götürmeye devam eden  şirket,  İstanbul Çekmeköy Metrogarden ve Tokat Erbaa’da açtığı 2 mağaza ile mağaza sayısını 307’ye çıkardı.

Çekmeköy Metrogarden mağazası İstanbul’daki 62’nci mağaza
İstanbul’daki 62’inci mağazasını Çekmeköy Metrogarden’da açan TeknoSA, toplam 317 metrekarelik alanda İstanbullu tüketicilerine hizmet veriyor. Mağazada beyaz eşyadan küçük ev aletlerine, son model teknolojik ürünlerden bilişim ve donanım ürünlerine kadar yüzlerce markanın binlerce çeşit ürünü bulunuyor.

TeknoSA Anadolu’daki mağaza sayısını da artırıyor 
Açtığı mağazalarla Türkiye’nin dört bir yanına teknoloji götüren TeknoSA, Tokat’ın 4’üncü mağazasını Erbaa’da açtı. TeknoSA Erbaa mağazası toplam 273 metrekarelik alanda en son teknoloji ürünlerini tüketicilerle buluşturuyor.

Tüm kanallarda hızlı büyümesini sürdüren TeknoSA, Türkiye’nin 79 ilindeki 307 mağazası ve www.teknosa.com web sitesi ile faaliyet gösteriyor. Çok kısa bir süre sonra mağazalarını Türkiye’nin 81 iline yaymaya hazırlanan TeknoSA, 2014 yılında mevcut mağaza alanlarına ek olarak toplam 30 bin metrekarelik daha yatırım yapmayı hedefliyor. 


Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri