Üçge DRS’den Amerika çıkarması

05 Şubat 2013 Salı

Amerika kıtasına farklı zamanlarda ihracatlar da yapan Üçge DRS Otomatik Depolama ve Depo Raf Sistemleri, bu kıtada verimli ve kalıcı başarılar için, lojistik sektörünün en büyük etkinliği kabul edilen ProMat 2013 fuarında Türkiye’yi başarıyla temsil etti. Firma, proje bazlı 50’den fazla görüşmeye imza attı

ucge-drsden-amerika-cikarmasi

Türkiye’yi büyüten ve geliştiren firmalardan biri olarak bilinen Üçge DRS Otomatik Depolama ve Depo Raf Sistemleri, yine bir ilk gerçekleştirdi ve Amerika kıtasının en büyük lojistik fuarlarından biri kabul edilen ProMat 2013 için stant açtı.

Şikago’da her yıl yapılan bu fuar organizasyonu; dünyanın devasa fuar merkezi olarak dikkat çeken McCormik Place içersinde yer aldı. Aynı zamanda Automation 2013 fuarı da bu merkezde yer alırken; etkinlik, dört gün boyunca kıtanın en büyüklerini ağırladı.

Ükemizin önemli sanayi kuruluşlarından biri olarak dikkat çeken ve kurduğu çelik işleme merkezi ile birlikte Avrupa’nın en büyük entegre tesislerine sahip Üçge, otomatik depolama ve depo raf sistemleri sektöründe de dünya devleri ile yarışmaya devam ediyor. Bugün 70 ülkeye ihracat yapabilme yeteneğine sahip olduklarını ifade eden Üçge DRS Başkanvekili Okan Aras, “Dünyanın her yerinde olabilmek gibi ulvi bir düşüncemiz var ve bunu gerçekleştireceğiz” dedi.

Amerika kıtasının çok büyük bir pazar olduğunu bilmeyen yok. Üçge Şirketler Grubu, bu bölgede ABD, Aras, ProMat 2013 fuarı için şunları söyledi: “Amerika kıtasında büyük ilgi görüyoruz. Yeni fuarlarda da yer alarak, bu coğrafyada yeni süreçte çok önemli çıkışlar yapmayı planlıyoruz. Üretim hatları ve teknolojiyi kullanma açısından, çok açıkça ifade edebiliriz ki Üçge DRS çok daha iyi bir konumda. Sektöre odaklanan şirketimiz, yönetim ve yatırım anlayışı ile bu kıtada farkını çok net biçimde gösterecektir. Proje bazlı görüşmelerimizi, temsilcilik konusunda olumlu hale getirip, önemli ihracat çıkışları yapabileceğimizi öngörüyoruz. Bu kıtada da kalıcı olmayı hedefliyoruz."Kanada, Panama, T.Toboga gibi ülkelere farklı zamanlarda ihracat yapmış ve yapmaya devam ediyor. Ancak, sistematik bir yapı içermeyen bu ihracatların Üçge DRS tarafından düzenli hale getirilmesi hedeflenmiş durumda. Pazarı iyi analiz etmek gerektiğinin altını çizen Okan Aras, “Büyük hedeflerimiz var, sismik benzerlik gösteren coğrafyalar nedeniyle, bu kıtada yeni dönemde önemli çıkışlar yapacağız” şeklinde konuştu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri