Watsons’ın yeni mağazası hizmete girdi

05 Ocak 2016 Salı

Türkiye pazarına girdiği günden bu yana büyümesini sürdüren Watsons, yeni mağazasının açılışını İstanbul’un yeni iş ve yaşam merkezi Work - Square’de gerçekleştirdi

watsonsin-yeni-magazasi-hizmete-girdi

Her bütçeye uygun fiyatları ve sınırsız ürün yelpazesiyle, 50’den fazla şehirde 200’ün üzerinde mağaza ile faaliyet gösteren Watsons, Türkiye pazarındaki 10’uncu yılında yeni mağazalarla büyümesini sürdürüyor.


Watsons yeni mağazasının açılışını; MVK Yapı tarafından inşa edilen, kiralaması ve yönetimi ise NTS Danışmanlık tarafından yürütülen iş ve yaşam merkezi Work-Square’de gerçekleştirdi. Work-Square mağazası ile Türkiye’deki mağazalarına bir yenisini daha ekleyen Watsons, 2016 yılı boyunca açacağı yeni mağazalarla müşterileriyle buluşmaya devam edecek.


A.S. Watson Group’un bir parçası olarak dünya genelinde 11 ayrı ülkede 4 bin 800’den fazla mağazasıyla dünyanın önde gelen güzellik ve kişisel bakım zincirlerinden Watsons, yeni yılda açacağı mağazalarıyla Türkiye pazarında büyümesini sürdürmeyi hedefliyor.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri