Yasemin Boran ile Espark’ta astroloji

10 Ocak 2013 Perşembe

ECE Türkiye tarafından yönetilen Espark Alışveriş Merkezi eğlendirici aktivitelerine devam ediyor. Astrolog Yasemin Boran, 10–13 Ocak günleri arasında Espark ziyaretçilerinin yıldız haritasını yorumlayacak

yasemin-boran-ile-esparkta-astroloji

Ünlü astrolog Yasemin Boran, 10–13 Ocak günleri arasında günlük 75 TL ve üzeri alışveriş yapan Espark Alışveriş Merkezi ziyaretçilerinin yıldız haritasını yorumlayacak, astroloji ile ilgili merak ettikleri tüm soruları cevaplayacak ve 2013 yılında burçları neler beklediğinden bahsedecek.

1980 yılında bu yana astrolojiyle uğraşan, hem klasik hem de Arap astroloji konusunda çalışmalar yapan Yasemin Boran, Türkiye’de ilk kez bir günlük gazetede “bilinmeyen” konularını işleyen astrologtur.

1999 yılında birikimlerini aktarmak ve paylaşmak amacıyla astroloji dersleri vermeye başlayan Boran, aynı dönemde astrolojiyi seven dostları ve öğrencileriyle birlikte Türkiye’nin şu anda tek astroloji derneği olan Altınışık Astroloji Derneği’ni kurdu. Dernek, astrolojiyi tanımak ve astrolojinin hak ettiği yere ulaşmasını sağlamak amacıyla çeşitli çalışmalar ve incelemeler yapmaya devam ediyor. Boran aynı zamanda Atelye’nin de kurucusu.


Firma Fotogalerisi Bulunmuyor
Firma Videosu Bulunmuyor

Güvenilir Online Alışveriş Siteleri Ucuz İnternet Alışveriş Siteleri Sosyal Sorumluluk Shopping Mall Online Satış Siteleri Online Giyim Kıyafet Siteleri Kadın Giyim Markaları İndirimler Giyim Markaları Fırsat Erkek Giyim Markaları Discount Dernekler Bayan Giyim Siteleri